Ahşap Tabela

Ahşap Tabela

Ahşap tabela iç mekanda ve dış mekanda kullanılmak üzere imalatı yapılmaktadır. İşletmenizin kurumsal kimliğini oluşturmak için ahşap tabela vazgeçilemez seçeneklerin arasındadır. Özellikle otantik mekan tasarımlarında ahşap tabela mekana ayrıca bir hava katmaktadır. Ahşap tabelalar cnc kesim ile harf ler oyulmakta ve ortama dayanıklı boyalar ile içi doldurulmaktadır. Ahşap tabelalar ayrıca sanat eseri niteliğide kazanmaktadırlar . Eskidikçe değeri artan ahşap tabelalar firmaların tercileri arasına girmeye başlamıştır. Ahşap tabelalar itenilen ölçülerde imalatı yapılmaktadır.

 

Ahşap Tabela İmalatı 

Farklı materyalleri kullanarak üretmiş olduğumuz ahşap tabela da seçenekler çok zengin. Seçenekler arasında lazer kazıma, oyma, kütük, fırça boya, boya doldurma, eskitme, ferforjeli, asma-askılı , ışıklı gibi modeller vardır.

Ahşap tabelalar çeşit ve renk seçenekleriyle çok geniş bir alana yayılır.Tahta tabela ve kütük tabela da istenilen tasarım ve ağaç çeşidi ile imalat aşaması gerçekleşir.Masif ahşap tabela olarak üretilen bu ürünümüzde cnc’de oyma yapılarak oyulan yerlerin boya doldurulması,sonrasın’da ferforje tabela ile çerçevesi yapılır,boyanır ve ağaçla birleştiği zaman estetik bir görünüm sağlamaktadır.

Ahşap Ağaç Ferforje Tabela

 

UV Baskı Tabela

Ahşap Tabela Fiyatları
Dekoratif Ahşap Tabela
Ahşap Tabela Modelleri
Ahşap Tabela Siparişi
Ahşap Tabela Yapımı
Ahşap Yön Tabelası
Ahşap Işıklı Tabela
Kütük Tabela